O Restauracji

Restauracja Przepis na KOMPOT, położona w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca urodzin Fryderyka Chopina, to przede wszystkim naturalna,  pachnąca, aromatyczna  polska kuchnia, której podstawą są najwyższej jakości  produkty: między innymi soczyste, orzeźwiające owoce z polskich sadów i jędrne warzywa. Grillowane, gotowane lub pieczone  w tradycyjny sposób mięsa, podane w otoczeniu  barwnych jarzyn zadowolą każdego konesera sztuki kulinarnej.

Przestronna sala restauracyjna, słoneczne patio i letni podwórzec grillowy, pełny kameralnych stolików, z widokiem na zielony plac zabaw stwarzają niepowtarzalną atmosferę rodzinnych spotkań, odpoczynku przy aromatycznej kawie czy biesiadowania z przyjaciółmi. Proste, choć nie zawsze najłatwiejsze, receptury pisane piórem lub ołówkiem na wyblakłych stronach zeszytów naszych babć inspirują do komponowania smakowitych wspomnień dzieciństwa.

Polska gościnność, niepowtarzalna oprawa i pasja  – to wszystko  jest  zbiorem owoców w recepturze potrzebnej do organizacji niepowtarzalnych uroczystości rodzinnych oraz bankietów. Niedaleka odległość od  stolicy,  zdrowa kuchnia, profesjonalna obsługa oraz możliwość wyboru przestronnych sal czy dyskretnych salonów sprzyja spotkaniom biznesowym i eventom firmowym.

Restauracja Przepis na KOMPOT to przepis na dobrze spędzony czas. Przepis na KOMPOT – naturalny, pachnący, orzeźwiający, prawdziwie polski.

Nasze MENU przetłumaczyliśmy na cztery języki.

Karty w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i francuskim czekają na gości z całego świata.

 
 
Warszawa restauracja